Відгуки клієнтів

Review ino
ІННОВАЦІЯ
Даним листом підтверджуємо, що компанія «МедЕксперт» має досвід співпраці з TOB Медична клініка «ІННОВАЦІЯ» в області «Медичних інформаційних систем». За час співпраці співробітники компанії проявили високий професіоналізм.
Rak
НАЦ. ІНСТИТУТ РАКУ
У відділенні онко-урології «Національного Інституту Раку» впроваджено медичну інформаційну систему «ЕМСІМЕД». Для потреб відділення спеціалістами компанії «МедЕксперт» було розроблено медичні форми введення інформації та виводу звітів. Особливо маємо відзначити якісну реалізацію документу по перерахунку нефрометрії, автоматичного перерахунку об'ємів нирок, пухлин нирок, пухлинних уражень нирок і відсотку здорової паренхіми нирок. З урахуванням вищесказаного ми готові рекомендувати компанію «МедЕксперт» як надійного і відповідального партнера.
Oka
ЦЕНТР ХІРУРГІЇ ОКА
В Центрі Хірургії Ока професора Загурського компанія «МедЕксперт» впровадила Медичну Інформаційну Систему «ЕМСІМЕД» в 2010 році. Всі роботи виконувались спеціалістами «МедЕксперт» якісно та вчасно. Рекомендуємо компанію «МедЕксперт» як компанію, що якісно виконує роботи з впровадження медичної інформаційної системи «ЕМСІМЕД» та консультаційної підтримки користувачів.
Preventclinic ru
ПРЕВЕНТКЛІНІКА
В феврале-марте 2015 года специалисты «МедЭксперта» установили в нашей клинике МИС «Доктор Элекс». Во время работы сотрудники компании «МедЭксперт» проявили чрезвычайно профессиональный подход. С самого начала внедрения были распланированы работы, затем все работы были проведены по графику, а при возникновении любых вопросов мы могли обращаться, и нам предоставлялась необходимая помощь. "Превентклиника» рекомендует компанию «МедЭксперт» и установленную МИС «Доктор Элекс». Директор «Превентклиники» Главный врач Гетьман О.И.
Zakarpat
ЗАКАРПАТСЬКИЙ ЦЕНТР РЕПРОДУКЦІЇ ЛЮДИНИ
За період роботи з TOB «МедЕксперт» працівники компанії зарекомендували себе з хорошого боку, їх робота відповідає заданому рівню та  виконується якісно. Також можна відмітити ефективну роботу спеціалістів по впровадженню і оперативність виконання робіт, гнучкий підхід до поставлених задач.
Logo
Медичний центр "Країна Здоров`я"
Підтверджуємо продаж ліцензій та вровадження Медичної інформаційної системи "Доктор Елекс". Роботи виконано якісно і вчасно. Всі умови договору виконані.
Review puls t
Сімейна клініка "Пульс"
Підтверджуємо високу якість робіт співробітників компанії "МедЕксперт"
Логотип 4
Медико-біологічний центр "Геном"
Медико-генетичний центр "Геном" підтверджує, що впровадження Медичної інформаційної системи "Доктор Елекс" було виконано якісно та швидко, згідно з підписаним договором. Ніколенко М.І., Директор, к.мед.н., Медико-генетичний центр „Геном”.
i_r_client
Медичний центр "Парк Клініка"
Медичний центр "Парк Клініка" підтверджує високу якість впровадження Медичної інформаційної системи "Доктор Елекс". Директор, ТОВ "Парк Клініка", Бех О.О.

Виникло питання?

Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом

    МедЕксперт

    Впровадження медичних систем до медичних установ будь-якого профілю і будь-якої форми власності в Україні