Медична інформаційна система Доктор Елекс

Електронна медична картка

Основні переваги в електронній медичній картці пацієнта в Doctor Eleks:
  • Фіксація комунікацій з пацієнтом
  • Швидкий пошук
  • Доступ до медичної картки пацієнта
  • Перегляд історії візитів пацієнтів
  • Керування курсами пацієнтів

Електронна медична карта пацієнта (ЕМК) у програмі DE – це головний елемент інформаційної системи “Доктор Елекс”. У медичній карті зберігаються всі індивідуальні дані пацієнта – реєстраційна інформація, результати медичних оглядів, антропометричні виміри, лабораторні обстеження та результати ультразвукової діагностики, рентгена тощо.

Завдяки унікальній технології деревоподібних шаблонів, при внесенні даних в електронну медичну картку ваші співробітники заощаджують час на набір тексту за допомогою клавіатури, оскільки шаблони дозволяють без особливих зусиль формувати звіти оглядів за допомогою стандартного введення професійних фраз та термінів.

При цьому лікареві або медсестрі достатньо вибрати необхідні слова та вирази з переліку запропонованих у спеціально розроблених шаблонах оглядів.

Для полегшення роботи налаштовані шаблони з відповідями за промовчанням, інтерактивні підказки та виділення кольором. Коректність та повнота внесення інформації контролюється автоматично під час формування медичного документа.

Для спрощення роботи з аналітичними даними та забезпечення швидкої здатності обмінної різної інформації з іншими медичними установами передбачено внесення даних до карти пацієнта з використанням готових шаблонів та здатністю збереження їх у структурному вигляді.

Електронна медична карта пацієнта має просту у роботі та зручну у використанні систему пошуку різних даних у масивних обсягах даних медичної документації.

Перевага інформаційної системи “Доктор Елекс” є те, що будь-який звіт, який необхідно вивантажити відповідно до запиту та вимоги Міністерства охорони здоров’я або будь-якого іншого контролюючого органу, за допомогою підпрограми статистичної обробки даних це можна зробити за лічені хвилини.

Дана система відкриває можливість медичній установі, без особливих зусиль, легко та просто створювати, редагувати та друкувати різні виписки, довідки, епікризи та зберігати дані копії у медичній карті пацієнта, що відповідно заощадить час працівників. Будь-які з цих медичних документів також можна експортувати та надавати вашим пацієнтам на мобільних носіях даних у зручному для них форматі, доступному для перегляду на будь-якому персональному комп’ютері.

Налагоджена система віддаленого доступу наддасть персоналу клініки можливість за необхідності отримати доступ до електронної картки пацієнта, не лише за допомогою локальної мережі, але і з домашнього комп’ютера.

У систему передбачено фіксацію редагування, видалення, а також роздруківки будь-яких медичних даних.

Швидкий доступ до медичної інформації, зручність користування та точний продуманий механізм роботи з програмою сприятиме підвищенню.

Виникло питання?

Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом

    Електронна медична карта пацієнта