Медична інформаційна система Доктор Елекс

Лабораторія

Автоматизація лабораторного процесу – невід’ємний аспект діяльності сучасної лабораторії.

Лабораторна інформаційна система «Доктор Елекс», яка включена до складу медичної системи «Доктор Елекс», легко забезпечить дану автоматизацію. Ця система може бути окремим готовим продуктом або адаптованим, з урахуванням запитів вашого медичного закладу.

Впроваджена дана система може бути починаючи з районних поліклінік до великих централізованих лабораторних служб з віддаленими робочими місцями в пунктах забору лабораторного матеріалу.

Вживання міжнародного стандарту передачі медичних даних Hl7 дозволить також вести безпосередній обмін інформацією з іншими лабораторіями України і Європи, зокрема з мережею лабораторій Synlab.

Завдяки автоматизації лабораторії в системі «Доктор Елекс» ви зможете автоматизувати абсолютно всі етапи роботи медичної клініко-діагностичної лабораторії, починаючи від збору та обробки інформації до їх аналізу та управління робочими процесами. Це дозволить простежити весь життєвий цикл проходження кожного лабораторного дослідження, а саме: напрямок на аналіз, забір матеріалу, маркування, пересилання в лабораторію, отримання результатів, інтеграцію даних до електронної карти пацієнта, ведення архіву досліджень.

При необхідності, ця інформація може використовуватися для аналізу ефективності роботи клініки або з’ясування яких-небудь спірних питань.

Важливу роль грає також можливість автоматичного прийому результатів досліджень з широкого спектру устаткування клінічних, біохімічних, імунологічних і бактеріологічних лабораторій безпосередньо в електронну медичну карту пацієнта. Однією з важливих переваг, це у разі критичного відхилення даних від норми для різних досліджень, система генерує автоматичне попередження лікаря з тим, щоб забезпечити своєчасне реагування.

Автоматизована система управління лабораторними даними допоможе істотно підвищити якість медичного обслуговування у Вашій клініці і знизити її накладні витрати, а саме:

• прискорити здобуття результатів досліджень (включаючи автоматичне отримання результатів аналізу пацієнта на електронну почту);

• мінімізувати кількість помилок і ризик втрати даних за рахунок зменшення впливу «людського чинника»;

• забезпечити відповідність Європейським стандартам лабораторної діагностики;

• скоротити кількість рутинних операцій, необхідних для оформлення запиту і доставки лабораторних даних;

• забезпечити індивідуальні налаштування для кожної установи або окремого фахівця;

• створити комфортні умови для роботи персоналу і обслуговування пацієнтів.

Унікальна ідентифікація пацієнтів і їх лабораторних матеріалів, а також обмежений доступ до електронної бази даних дозволить проводити анонімні дослідження, забезпечивши надійне зберігання і конфіденційність медичної інформації відповідно до сучасних Європейських стандартів.

Виникло питання?

Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом